Witaj na fishbook.pl
portalu społecznościowym
dla wędkarzy
Twórz własne łowiska, zapisuj swoje połowy oraz dziel się nimi ze swoimi znajomymi!
Analizuj sukcesy i porażki, wymieniaj doświadczenia!
Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym.
Akceptuję

O portalu

Portal fishbook.pl powstał z pasji do wędkowania. Został stworzony przez wędkarzy dla wędkarzy i mamy nadzieję, że tak pozostanie - będziemy Tworzyli go razem.

Jego pierwszą wersją zapewne były chaotycznie zebrane, papierowe notatki znad wody. Były to próby analizowania czemu raz bierze a raz nie bierze. Na co? Kiedy? Gdzie?

Na pewno wielu z nas - wędkarzy - próbuje takie próby podjąć i wielu z nas albo zaprzestało robienia takich notatek, albo je zgubiło, utopiło lub po prostu nic z nich nie wynikało…

W dobie wszechotaczającej nas elektroniki jest trochę prościej. Można takie notatki zapisać na dysku, edytować, wyszukiwać w nich czegoś, wreszcie analizować. I tak doszliśmy do kolejnego etapu w ewolucji naszego portalu - do pliku tekstowego lub arkusza kalkulacyjnego. Ciągle mało! Na rybach nie zawsze mamy arkusze kalkulacyjne ale coraz powszechniejszy stał się internet więc doszliśmy do potrzeby stworzenia strony internetowej, w ten sposób docieramy do większej grupy ludzi.

Przy okazji tworzenia strony okazało się, że społeczności w internecie okazały się potrzebne do wymiany informacji, wspierania się, rywalizacji ale przede wszystkim do zawierania nowych znajomości, które nierzadko zmieniają się w przyjaźnie. Chcemy nadążyć za tym trendem.

I tak doszliśmy do fishbook.pl - portalu społecznościowego dla wędkarzy.

Nie jest to pierwszy tego typu portal na świecie ale mamy nadzieję, że z biegiem czasu i dodawanych funkcji (których w planach trochę jest) stanie się jednym z ważniejszych i pomoże Wam choć trochę w złowieniu tego wymarzonego okazu!

Także jeśli lubisz jeździć na ryby i z kolegami wymieniać się doświadczeniami, zdjęciami, oglądać przynęty, zanęty, poznawać nowe łowiska a także lubisz nutkę rywalizacji to jest to miejsce dla Ciebie.

Jeśli natomiast nie chcesz zawierać znajomości to nie musisz. Możesz zachować większość informacji dla siebie i samodzielnie rejestrować i analizować swoje sukcesy i porażki nad wodą. W końcu wędkarze znani są ze swoich sekretnych miejscówek i przynęt...

Portal nie ma być kolejnym forum wędkarskim i na tą chwilę uruchamianie forum nie jest w naszych planach - są już dość mocno zakorzenione, lepsze i gorsze fora w sieci polskiej i światowej.

Chcielibyśmy, aby dane tu wprowadzane były rzetelne i jeśli zauważymy próby wprowadzania innych w błąd lub naruszania regulaminu to będziemy takie zachowania eliminować.

Co oferuje Portal? (jest to opis ogólny, niektóre funkcje będą dostępne niedługo)

 • dodawanie łowisk na mapie Google Maps i określenie ich poziomu widoczności
 • dodawanie połowu ze szczegółowymi danymi - jakie ryby, ile, gdzie, na co, kiedy, w jakich warunkach pogodowych
 • dodawanie zdjęć do połowu i galerii do konta użytkownika
 • wyszukiwanie w historii swoich połowów
 • statystyki połowów (w przygotowaniu)
 • łączenie się z innymi wędkarzami w znajomości i grupy
 • integracja z facebookiem
 • wysyłanie wiadomości do innych użytkowników
 • oglądanie łowisk i połowów znajomych oraz innych użyktowników
 • ułatwiony dostęp z telefonów komórkowych
 • komentowanie aktywności innych użytkowników
 • wsparcie wielu języków

Zarejestruj się i sprawdź sam!